Views Contextual Range Filter (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: list
it: elenco

en: disabled
it: disattivato

en: Views
it: Viste

en: Exclude
it: Escludi

en: Uncategorized
it: Non categorizzato

en: date
it: data

en: string
it: stringa

en: numeric
it: numerico

en: Invalid input
it: Inserimento non valido
