Views Contextual Range Filter (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: list
vi: danh sách

en: disabled
vi: tắt

en: Uncategorized
vi: Chưa phân loại

en: date
vi: ngày tháng

en: Invalid input
vi: Nhập vào không hợp lệ
