Views Contextual Range Filter (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: list
eu: zerrenda

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Views
eu: Bistak

en: Exclude
eu: Baztertu

en: date
eu: data

en: string
eu: katea
