Views Contextual Range Filter (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: list
ca: llista

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Exclude
ca: Exclou

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: date
ca: data

en: string
ca: cadena

en: numeric
ca: numèric

en: Invalid input
ca: Entrada invàlida
