Views Contextual Range Filter (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: list
pt: lista

en: disabled
pt: inativo

en: Views
pt: Visualizações

en: Exclude
pt: Excluir

en: Uncategorized
pt: Não categorizado

en: Invalid input
pt: Entrada inválida
