Views Contextual Range Filter (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: list
tr: liste

en: disabled
tr: etkin değil

en: Views
tr: Görünümler

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Uncategorized
tr: Sınıflandırılmamış

en: date
tr: tarih

en: string
tr: dizge

en: numeric
tr: sayısal

en: Invalid input
tr: Geçersiz girdi
