Cool aid - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: Help
id: Bantuan

en: Path
id: Jalur

en: Roles
id: Peran

en: Close
id: Tutup
