Cool aid - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Help
ar: المساعدة

en: Path
ar: المسار

en: Roles
ar: الأدوار

en: Close
ar: إغلاق
