Corked Screwer (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Breadcrumb separator
id: Pemisah breadcrumb

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah
