Corked Screwer (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Breadcrumb separator
tr: Sayfa yolu ayracı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Featured Content
tr: Özel İçerik (Featured Content)

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Footer first
tr: Birinci alt bilgi

en: Footer second
tr: İkinci alt bilgi

en: Footer third
tr: Üçüncü alt bilgi

en: Responsive
tr: Duyarlı

en: Footer fourth
tr: Dördüncü alt bilgi
