Corolla (7.x-1.20) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Link
ar: رابط

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Text
ar: نص

en: Header
ar: الترويسة

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Color scheme
ar: خطة الألوان

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Slogan
ar: الشعار

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Post new comment
ar: علِّق

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: sort icon
ar: رتب الأيقونات

en: sort ascending
ar: رتب تصاعديا

en: sort descending
ar: رتب تنازليا

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Highlighted
ar: مبرز
