Corolla (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Help
az: Dəstək

en: Core
az: Nüvə

en: Text
az: Mətn

en: Header
az: Başlıq

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu

en: Status message
az: Status mesajı
