Corolla (7.x-2.0-beta2) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Block Title
ca: Títol del bloc

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Home page
ca: Portada

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: none
ca: cap

en: Help
ca: Ajuda

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Font
ca: Tipus de lletra

en: Background
ca: Fons

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Medium
ca: Mitjana

en: Border
ca: Vora

en: Navigation
ca: Navegació

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Tab
ca: Pestanya

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Grid
ca: Graella

en: Rounded corners
ca: Cantonades arrodonits

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Yellow
ca: Groc

en: Site Slogan
ca: Eslògan del lloc

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: sort ascending
ca: ordenació ascendent

en: sort descending
ca: ordenació descendent

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
