Corolla (7.x-2.0-beta2) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Home page
ar: الصفحة الرئيسية

en: None
ar: لا شيء

en: Link
ar: رابط

en: none
ar: لا شيء

en: Help
ar: مساعدة

en: Font Size
ar: حجم الخط

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Text
ar: نص

en: Footer
ar: التذييل

en: Custom
ar: مخصّص

en: Medium
ar: متوسط

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Page Title
ar: عنوان الصفحة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Slogan
ar: الشعار

en: Grid
ar: شبكة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: sort ascending
ar: رتب تصاعديا

en: sort descending
ar: رتب تنازليا

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
