Corolla (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Type
az: Növ

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: None
az: Yoxdur

en: none
az: yoxdur

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Text
az: Mətn

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Medium
az: Orta

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Slogan
az: Sloqanı

en: Grid
az: Cədvəl

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
