Corolla (7.x-3.1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Block title
te: బ్లాకు శీర్షిక

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Help
te: సహాయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Slogan
te: నినాదం

en: sort ascending
te: ఆరోహణ క్రమం

en: sort descending
te: అవరోహణ క్రమం

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
