Corporate-Blue (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Content
tr: İçerik

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Login
tr: Giriş

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Core
tr: Çekirdek

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Recent comments
tr: Son yorumlar

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
