Corporate-Blue (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Comments
az: Şərhlər

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Help
az: Dəstək

en: Core
az: Nüvə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Recent comments
az: Son şərhlər

en: Caption
az: Başlıq

en: Copyright
az: Müəllif hüququ
