Corporate-Blue (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Core
ar: النواة

en: Url
ar: المسار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Recent comments
ar: أحدث التعليقات

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Highlighted
ar: مبرز
