Corporate-Blue (7.x-2.0-alpha1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Login
it: Accedi

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Recent comments
it: Commenti recenti

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Banner managment
it: Gestione delle immagini nella testata
