Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Error
ar: خطأ

en: All
ar: الكل

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: January
ar: يناير

en: February
ar: فبراير

en: March
ar: مارس

en: April
ar: أبريل

en: May
ar: مايو

en: June
ar: يونيو

en: July
ar: يوليو

en: August
ar: أغسطس

en: September
ar: سبتمبر

en: October
ar: أكتوبر

en: November
ar: نوفمبر

en: December
ar: ديسمبر

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء
