Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Error
ast: Fallu

en: All
ast: Too

en: January
ast: Xineru

en: February
ast: Febreru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: July
ast: Xunetu

en: August
ast: Agostu

en: September
ast: Setiembre

en: October
ast: Ochobre

en: November
ast: Payares

en: December
ast: Avientu
