Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Created date
ca: Data de creació

en: Confirmation
ca: Confirmació

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: exposed
ca: exposat
