Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: 1 hour
da: 1 time

en: Error
da: Fejl

en: All
da: Alle

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: January
da: Januar

en: February
da: Februar

en: March
da: Marts

en: May
da: maj

en: June
da: Juni

en: July
da: Juli

en: October
da: Oktober

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Confirmation
da: Bekræftelse

en: 2 hours
da: 2 timer

en: 3 hours
da: 3 timer

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 week
da: 1 uge

en: 12 hours
da: 12 timer

en: 24 hours
da: 24 timer

en: exposed
da: blotlagt

en: Commerce (shipping)
da: Commerce (forsendelse)
