Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Description
es: Descripción

en: 1 hour
es: 1 hora

en: All
es: Todo(s)

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: January
es: Enero

en: February
es: Febrero

en: March
es: Marzo

en: April
es: Abril

en: May
es: Mayo

en: June
es: Junio

en: July
es: Julio

en: August
es: Agosto

en: September
es: Septiembre

en: October
es: Octubre

en: November
es: Noviembre

en: December
es: Diciembre

en: Created date
es: Fecha de creación

en: Confirmation
es: Confirmación

en: 2 hours
es: 2 horas

en: 3 hours
es: 3 horas

en: 6 hours
es: 6 horas

en: 1 week
es: Una semana

en: Cron Settings
es: Configuración de cron

en: 12 hours
es: 12 horas

en: exposed
es: expuesto

en: Commerce (shipping)
es: Commerce (entrega)
