Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Error
et: Viga

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: 1 week
et: 1 nädal

en: exposed
et: nähtavaks muudetud

en: Created At
et: Loodud
