Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Error
gl: Erro

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Created date
gl: Data de creación

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 1 week
gl: 1 semana

en: 12 hours
gl: 12 horas

en: 24 hours
gl: 24 horas

en: exposed
gl: exposto
