Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Error
hi: त्रुटि

en: All
hi: सभी

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: January
hi: जनवरी

en: February
hi: फरवरी

en: March
hi: मार्च

en: April
hi: अप्रैल

en: May
hi: मई

en: June
hi: जून

en: July
hi: जुलाई

en: August
hi: अगस्त

en: September
hi: सितम्बर

en: October
hi: अक्टूबर

en: November
hi: नवम्बर

en: December
hi: दिसम्बर

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
