Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Error
jv: Salah

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: January
jv: Januari

en: February
jv: Pébruari

en: March
jv: Maret

en: May
jv: Mei

en: June
jv: Juni

en: July
jv: Juli

en: August
jv: Agustus

en: September
jv: Séptémber

en: October
jv: Oktober

en: November
jv: Nopémber

en: December
jv: Désémber
