Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Error
kk: Қате

en: All
kk: Барлық

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: 1 week
kk: @count апта
