Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Error
mn: Алдаа

en: All
mn: Бүгд

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: May
mn: 5-р сар
