Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Error
ne: त्रुटि

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर
