Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Error
nl: Fout

en: All
nl: Alle

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: 2 hours
nl: 2 uur

en: 3 hours
nl: 3 uur

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: Cron Settings
nl: Cron-instellingen

en: 24 hours
nl: 24 uur

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Commerce (shipping)
nl: Commerce (verzending)
