Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: All
oc: Tot

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Confirmation
oc: Confirmacion

en: exposed
oc: expausat
