Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Description
ru: Описание

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Error
ru: Ошибка

en: All
ru: Все

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: January
ru: января

en: February
ru: февраля

en: March
ru: марта

en: April
ru: апреля

en: May
ru: Май

en: June
ru: июня

en: July
ru: июля

en: August
ru: августа

en: September
ru: сентября

en: October
ru: октября

en: November
ru: ноября

en: December
ru: декабря

en: Created date
ru: Дата создания

en: Confirmation
ru: Подтверждение

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: 3 hours
ru: 3 часа

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Cron Settings
ru: Настройки Cron

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: 24 hours
ru: 24 часа

en: exposed
ru: раскрыт

en: Created At
ru: Дата создания

en: Commerce (shipping)
ru: Торговля (доставка)

en: Order Number
ru: Номер заказа
