Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Error
sq: Gabim

en: All
sq: Të gjitha

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor
