Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Error
sr: Грешка

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Confirmation
sr: Потврда
