Corporate Disk Company (7.x-1.0-beta01) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Description
uk: Опис

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Error
uk: Помилка

en: All
uk: Все

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: January
uk: січня

en: February
uk: лютого

en: March
uk: березня

en: April
uk: квітня

en: May
uk: тра

en: June
uk: червня

en: July
uk: липня

en: August
uk: серпня

en: September
uk: вересня

en: October
uk: жовтня

en: November
uk: листопада

en: December
uk: грудня

en: Created date
uk: Дата створення

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: 2 hours
uk: 2 години

en: 3 hours
uk: 3 години

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Cron Settings
uk: Налаштування крону

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: 24 hours
uk: 24 години

en: Company ID
uk: Ідентифікатор фірми

en: exposed
uk: розкритий

en: Created At
uk: Створено

en: Commerce (shipping)
uk: Торгівля (доставка)

en: Order Number
uk: Номер замовлення
