Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Error
be: Памылка

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: January
be: студзень

en: February
be: люты

en: March
be: сакавік

en: April
be: красавік

en: May
be: май

en: June
be: чэрвень

en: July
be: ліпень

en: August
be: жнівень

en: September
be: верасень

en: October
be: кастрычнік

en: November
be: лістапад

en: December
be: снежань

en: Created date
be: Дата стварэння

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Cron Settings
be: Налады крона
