Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Error
bs: Greška

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: exposed
bs: izložen
