Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Error
cy: Gwall

en: All
cy: I gyd

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: May
cy: Mai

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: exposed
cy: agored
