Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (26 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Error
de: Fehler

en: All
de: Alle

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: January
de: Januar

en: February
de: Februar

en: March
de: März

en: May
de: Mai

en: June
de: Juni

en: July
de: Juli

en: October
de: Oktober

en: December
de: Dezember

en: Created date
de: Erstellungsdatum

en: Confirmation
de: Bestätigung

en: 2 hours
de: 2 Stunden

en: 3 hours
de: 3 Stunden

en: 6 hours
de: 6 Stunden

en: 1 week
de: 1 Woche

en: Cron Settings
de: Cron-Einstellungen

en: 12 hours
de: 12 Stunden

en: 24 hours
de: 24 Stunden

en: Company ID
de: Firmennummer

en: exposed
de: hervorgehoben

en: Tracking information
de: Sendungsverfolgung Information
