Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Error
lt: Klaida

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: 1 week
lt: 1 savaitė
