Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Error
fa: خطا

en: All
fa: همه

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: May
fa: می

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد
