Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Error
te: సమస్య

en: All
te: అన్నీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: January
te: జనవరి

en: February
te: ఫిబ్రవరి

en: March
te: మార్చి

en: April
te: ఏప్రిల్

en: May
te: మే

en: June
te: జూన్

en: July
te: జూలై

en: August
te: ఆగష్టు

en: September
te: సెప్టెంబర్

en: October
te: అక్టోబర్

en: November
te: నవంబర్

en: December
te: డిసెంబర్

en: 1 week
te: 1 వారం
