Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: All
ug: ھەممە

en: Year
ug: يىل

en: Month
ug: ئاي

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
