Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Error
af: Fout

en: All
af: Alle

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember
