Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ
