Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Error
cs: Chyba

en: All
cs: Vše

en: Year
cs: Rok

en: Month
cs: Měsíc

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: exposed
cs: vystavený
