Corporate Disk Company (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Error
it: Errore

en: All
it: Tutti

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: January
it: Gennaio

en: February
it: Febbraio

en: March
it: Marzo

en: April
it: Aprile

en: May
it: Mag

en: June
it: Giugno

en: July
it: Luglio

en: August
it: Agosto

en: September
it: Settembre

en: October
it: Ottobre

en: November
it: Novembre

en: December
it: Dicembre

en: Created date
it: Data creazione

en: Confirmation
it: Conferma

en: exposed
it: esposto
